ZÁSTUPCE PRIMÁŘE – SURGAL CLINIC, S.R.O., BRNO

Datum zveřejnění nabídky: 4.1.2018
Lokalita: Jihomoravský
Kontaktní osoba:
  • Ing. Jana Hrbotická
  • Název společnosti:
  • Email: jobs@surgalclinic.cz
  • Tel.:
  • www: www.surgalclinic.cz
Popis pozice:

SurGal Clinic, s.r.o. se sídlem Drobného 38-40, 602 00 Brno vyhlašuje výběrové řízení na pozici zástupce primáře – obor anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína, úvazek 1,0.

Požadujeme: VŠ vzdělání lékařského směru, specializovanou způsobilost v oboru ARO, licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře výhodou, trestní bezúhonnost, samostatnost, loajalitu, iniciativu, organizační schopnosti, nadstandardní přístup k pacientům/plnění pracovních povinností, znalost AJ/NJ výhodou.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, zázemí špičkové kliniky, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, závodní stravování, práci v centru Brna, další výhody.

Nástup: od 1. 3. 2018, příp. dle dohody.

Mzda: motivační, bude upřesněna při osobním jednání.

Kontakt: jobs@surgalclinic.cz